جهار طبقه از 12 طبقه ساختمان شهرداری بروجــرد توسط سازمان شهرداری ها ساخته می شو

به گزارش ایرناˈ منوچهر فراقیˈ روز پنجشنبه در جلسه توسعه عمرانی شهر بروجرد افزود: در شهرستان بروجرد و استان لرستان از سرمایه گذار کمتر استفاده می شود و اگر شاهد بروز مشکلاتی در اداره شهر و توسعه آن هستیم ، عامل اصلی نبود سرمایه گذار است.

وی گفت: متاسفانه شهرداری بروجرد از 53 نوع درآمد قانونی

شهری که برای او تعریف شده تنها به دنبال هفت الی هشت

مورد آن است و همین عامل موجب می شود که پروژه 20

میلیارد تومانی حامیان کیش که از طرحهای تجاری مطرح در

غرب کشور است بعد از گذشت هشت سال متوقف می شود.

وی تاکید کرد: در شهری همانند مشهد به دلیل انجام و اجرای طرحهای عمرانی با استفاده از بخش خصوصی هزار میلیارد تومان تسهیلات می گیرند اما در بروجرد اصلا کوچکترین اقدامی صورت نمی گیرد.

به گفته وی شجاعت در مدیریت شهری موجب ارتقا و توسعه آن شهر می شود و اگر بحث سرمایه گذاری بخش خصوصی را جدی نگیریم با مشکلات جدی در اداره امور شهری مواجه خواهیم شد.

وی همچنین گفت: اگر مسوولان بروجرد بخواهند این شهر از بحران خارج شود باید با شجاعت به دنبال سرمایه گذار بروند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان دهیاریهای و شهرداریهای کشورتصریح کرد: شجاعت مدیر در راستای جلب و جذب مشارکت سرمایه گذار بسیار مهم بوده و باید بحث سرمایه گذاری در این شهر جدی گرفته شود..

فراقی ادامه داد: برای خارج شدن از بحران باید به دنبال سرمایه گذار بخش خصوصی باشیم و ظرف ده روز آینده سه کمک مالی از سوی سازمان شهرداریها به استان لرستان خواهد شد که شهرستان بروجرد را نیز شامل خواهد شد.

وی همچنین گفت: بیش از 5 میلیارد تومان سال گذشته به شهرداری بروجرد اختصاص یافت است.

فراقی از احداث ساختمان مرکزی شهرداری بروجرد در چهار طبقه توسط سازمان شهرداریها خبر داد و گفت : چهار طبقه این ساختمان 12 طبقه توسط این سازمان احداث می شود.

در این جلسه که مدیران کل برخی از دستگاهای استان لرستان حضور داشتند شهردار و رییس شورای شهر بروجرد به بیان برخی مشکلات و اقدامات انجام شده در این شهر پرداختند.

/ 0 نظر / 23 بازدید