تنها راه نجات دانشگاه آزاد بروجرد از مدیریت خرم آبادی ها جامع شدن است

آقای سیف!

لطفا نگذارید دانشگاه آزاد بروجرد به دست

 

 

 

 

 

 

 

خرم آبادی ها بیافتد.

 

بر اساس تصویب شورای انقلاب فرهنگی از این پس مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی هر استان بر عهده خود همان استان خواهد بود که بر اساس انتخابات هیئات امنای دانشگاه آزاد اسلامی هر استان تشکیل و مدیریت واحدهای این دانشگاه را در اقصی نقاط استان بر عهده خواهد گرفت.

این خبر به منزله آن است که از حالا بایستی فاتحه دانشگاه آزاد بروجرد را خواند.

دانشگاه آزاد بروجرد ششم مهر ماه 1362 در خیابان سعدی بعنوان اولین دانشگاه آزاد منطقه 5 کشور، قبل از اراک، کرمانشاه و همدان قدم در عرصه علم آموزی گذاشت و ضمن ایجاد شعبه شهرستان دورود، نقش وافری در ایجاد دانشگاه آزاد الیگودرز نیز داشته و به سرعت راه ترقی و تکامل را همراه و حتی پیشتر از بسیاری شهرهای بزرگ پیمود و اکنون با حدود 14 هزار دانشجو به یکی از قطب های علمی کشور مطرح شده است.

بنا بر گزارش خبرنگار دارالسرور خرم آبادیها به محض شنیدن این خبر درصدد هستند دکتر سیف ریس دانشگاه آزاد بروجرد را عزل و یک خرم آبادی را جانشین وی کنند. با این اوضاع تنها نهادی که از مدیریت معیوب خرم آبادی در امان و به همین دلیل سرافرازانه در حال پیشرفت بود از حیس انتفاع خارج و زین پس باید شاهد رکود سطح کمی و کیفی آن باشیم.

 

برای گریز از چنین مصیبتی این است که قبل از ابلاغ چنین قانونی دانشگاه آزاد بروجرد جامع شود.

 

 

دانشگاه آزاد بروجرد بیش از یک سال است که شرایط جامع شدن را دارد اما بنا به دلایلی از جمله برخی ملاحضات اقتصادی مانع چنین اتفاقی شده است که انتظار میرود با توجه به درایت و ذکاوت مدیران این دانشگاه قبل از هر گونه تعغیر و تحول در مدیریت به سرانجام برسد تا برکات این مرکز علمی برای ملت ایران باقی بماند.

منبع:دارالسرور

 

/ 0 نظر / 22 بازدید