پذیرش دانشجوی دکتری دندانپزشکی در دانشگاه آزاد بروجـــرد/ بروجـــرد چهارمین شهر

شب تاب نیوز/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: دانشجوی دندانپزشکی در مقطع دکتری از ترم آینده در این واحد پذیرش می شود.


دکتر احمد سیف از پذیرش دانشجوی دندانپزشکی در مقطع دکتری برای ترم بهمن ماه در این واحد خبر داد و افزود: این افتخار بزرگ پس از شهرهای تهران، شیراز و اصفهان به عنوان چهارمین شهر نصیب واحد بروجرد شده است و امیدواریم بتوانیم پس از 3 دوره فارغ التحصیلی اقدام به ایجاد دکتری تخصصی دندانپزشکی کنیم.
به گزارش ایسنا وی اظهار کرد: کلینیک دندانپزشکی در این واحد دانشگاهی احداث خواهد شد و کلینیک در نظر گرفته شده برای این واحد، که احداث آن در چند ماه آینده عملیاتی خواهد شد بزرگترین کلینیک دندانپزشکی کشور خواهد بود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد با توجه به رشد کمی رشته های کارشناسی ارشد این واحد تصریح کرد: تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد این واحد با احتساب پردیس علوم و تحقیقات به 46 رشته رسیده که از این لحاظ نیز واحد بروجرد رتبه دوم منطقه 5 را به خود اختصاص داده است.
دکتر سیف همچنین از برگزاری 3 همایش ملی در سال جاری در این واحد خبر داد و ادامه داد: برگزاری همایش در دانشگاه هموزن رزمایش در نیروهای مسلح است و با درگیر کردن تمام نیروها موجب آمادگی آنها می شود.
/ 0 نظر / 32 بازدید